Üretiminiz Bizimle Güvende...

Müşteri Hizmetleri
0 (212) 694 06 60

Hakkımızda

Sinpen uzun yılı aşan ticaret hayatında üretim kapasite artışı ve teknolojisi ile a yeni bir tesis ve yeni bir anlayış ile ticaret hayatında kendisini sürekli büyüterek ve geliştirerek bu günkü durumuna ulaşmıştır.


Son teknolojik gelişmeleri ile tecrübelerini bir araya getirerek iş hacmini büyüten ülkesine milletine faydalı olmak için modern tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği ürünlerde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında önemli ölçüde başarılar elde etmiştir.


Sinpen bugüne kadar alınan iyi sonuçlar ile bugünlerde üretimini yaptığı ürünlerin marka değerlerini yükseltmenin haklı gururunu yaşamaktadır.


Özellikle müşterilerinin ve iş ortaklarının hedef ve çıkarları doğrultusunda ve gelişen ve değişen müşteri beklentilerine cevap vermek adına Sinpen olarak yeni yatırım ve proje odaklı çalışmalar ile sektör adına yeni kazanımlar elde etmek için Ar-Ge birimimizin çalışmaları aralıksız devam etmektedir.


Bundan sonraki yıllarda konusunda ilerleyerek ve bünyesinde yeni yapacağı üretimleri İle sektörde öncü olma özelliğini koruyarak çalışmalarını topluma ve millete yarar sağlamak adına ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile sürdürecektir.

 

VİZYONUMUZ

Sinpen olarak hedefimiz hızlı büyüyen bir firma olmak sektöründe aranır konuma gelerek rakiplerimiz arasında ön sıralara yerleşmektir.

Sinpen Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan inşaat ve yapı malzemeleri sektörünün yapı taşlarını bir çatı altında toplayarak gerek ulusal gerekse uluslar arası platformda, insana, fikre ve üretime saygı göstermek suretiyle büyümeyi kendisine vizyon olarak almıştır.
 


MİSYONUMUZ

Sinpen; Türk ekonomisinin ve ticari yaşamının gelişimine katkıda bulunmak ve toplumun müşterek değerleri üzerine bir yapı oluşturarak, kaynak ve dinamiklerini doğru kullanmak suretiyle durmadan çalışmayı ve istihdam alanları yaratmayı kendine misyon edinmiştir.

Sektörlerinde fark yaratan müşterilerimize, özel ve hızlı çözümlerle PVC Pencere Kapı Sistemleri ve Alüminyum çözümleri sunarak rekabetçi avantaj sağlamak.

Müşteri beklentilerini tam olarak anlaşılmasını, müşterilerin ürünler hakkında yeterli seviyede bilgilendirilmesini,
 


DEĞERLERİMİZ

Kalite
Güvenilirlilik
Yenilikçilik
Dinamizm
Takım Ruhu
Esneklik